Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Muğla Zayıf Akım Sistemleri

Muğla Zayıf Akım Sistemleri

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren “nesnelerin interneti” kavramı sadece günlük yaşamda kullandığımız cihazların değil, aynı zamanda zayıf akım sistemleri olarak yapılarda kullanılan sistemlerin de kullanımı kolaylaştırmıştır. Zayıf akım sistemleri her ne kadar “güvenlik sistemleri” olarak algılansa da, güvenlikten öte bir yapının adeta ruhunu oluşturmaktadırlar.

 

Zayıf Akım Nedir

Zayıf akım kısaca; elektrik tesisatında düşük gerilime sahip kaynaklara denmektedir. Bu sistemlerin gerilimi düşük olduğu için herhangi bir çarpma riski de bulunmamaktadır. Sistemler genellikle 12V ile çalışmaktadır.

 

Zayıf Akım Sistemleri Nelerdir

Binalarda kullanılan başlıca zayıf akım sistemleri; aydınlatma, Güvenlik Kamera Sistemi (CCTV), Geçiş Kontrol Sistemleri (kartlı geçiş, turnike, bariyer vb.), Rack Kabinet, Seslendirme ve Acil Anons Sistemleri, Telefon / Santral Sistemleri, TV / Uydu Sistemleri, Yangın Alarm Sistemi ve Yapısal Kablolama’dır.

Zayıf akım sistemleri kurulacak olan yapının ihtiyacına göre belirlenmektedir. Bu yüzden her sistemin kendi içerisinde farklı özellikleri bulunmaktadır. Yapılacak olan işçilik de bu özelliklere göre değişkenlik gösterir. Kurum ve kuruluşlar yayınladıkları genelge ve şartnameler ile bu kriterleri belirlerler. Kurulan sistemlerin doğru bir şekilde çalışabilmesi için düzenli bakım ve onarımlarının da aksatılmaması gerekir.

 

Hedef Çözüm olarak Muğla Zayıf Akım Sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Muğla Zayıf Akım Sistemleri konusunda öncü firmalardanız. Muğla Zayıf Akım Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.