Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Kütahya Network Çözümleri

Kütahya Network Çözümleri


Ağ ve Alt Yapı Hizmetleri


Ağ altyapısı, güvenlik sistemleri cihazlarını birbirine bağlayan kablolar, kabinler, paneller, prizler ve kablo kanalları gibi pasif bileşenler ile bilgisayar (sunucu,istemci v.s.), switch / hub / router gibi cihazların bağlantısında kullanılan aktif bileşenlerden oluşmaktadır. Data ve fiber kablolar, data ve fiber patch paneller, patch cordlar, pigtailler, ek kasetleri, rackkabin ve saha dolapları ağ altyapısını oluşturan ürünlerden bazılarıdır.

Ağ (Network) Nedir ?


Kullanıcıların, bilgisayar sistemlerindeki donanım ve yazılım kaynaklarını hızlı ve güvenli bir biçimde paylaşmasını sağlayan sistemdir. Ağ yapısını temel olarak; ağ altyapısı ve aktif cihazlar olarak iki bölüme ayrılabilir.

Ağ Alt Yapısı Nedir?


Ağ altyapısı, bilgisayarların tümünü birbirine bağlayan kablo, panel, kabin, kablo kanalları gibi bileşenlerin tümüne denir.

Aktif Cihazlar Nelerdir?


Aktif cihazlar, ağ altyapısı üzerinden iletişimi sağlayan cihazlardır. Bu cihazlar, bilgisayarlar (sunucu, istemci vs.) ve bunlar üzerinde çalışan yazılımlar (e-posta sunucusu, web sunucu, dns sunucu vs.) Hub / switch / router / firewall gibi ağ trafiğini yöneten yada print server gibi ağ üzerinde bir donanımı ya da hizmeti kullanıcılara ulaştıran yada Kablosuz bağlantıyı sağlayan kablosuz ağ cihazları gibi cihazlardır. Ağ üzerinde yetkilendirme, paylaşım, iletişim ve güvenlik bu cihazlar ve üzerlerinde çalışan yazılımlar ile sağlanır.

Projelendirme ve Yapım Aşaması


Tüm bu sistemlerin altyapısındaki pasif bileşenlerin doğru bir şekilde konumlandırılması, catx ve fiber kablolamanın yanı sıra uygun ürünlerin kullanılarak tüm sonlandırma işlemlerinin yapılması

Tüm hatların test ve dokümantasyonları, kabin yerleşimleri, ana sistem ve ara sistem odalarının uygun ve verimli bir şekilde işletilmeleri için gerekli düzenlemelerin yapılması (kesintisiz güç kaynakları, iç dizayn, soğutma ve tüm güvenlik ihtiyaçlarına yönelik projelendirilme ve uygulama).

Mevcut sistem odaları ve altyapıların iyileştirilmesi, düzenlenmesi için gerekli bakım ve destek işlemlerinin yapılması.

Tüm bunların yanında tesisleriniz için zayıf akım tarafındaki tüm kablolama ihtiyaçlarınızı projelendirilip yapılması.
Hedef Çözüm Kütahya'da kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.


Hedef Çözüm olarak Kütahya Network Çözümleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Kütahya Network Çözümleri konusunda öncü firmalardanız. Kütahya Network Çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.