Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Kütahya Güvenlik Kameraları

Dilerseniz ürün özelliklerine göre veya farklı kamera teknolojisini içeren çeşitli fiyat teklifi de verebiliyoruz.
Hem fiyatta hem de montajda iddialıyız, önce siz kazanıyorsunuz..
Güvenlik Kameralarında 3 farklı kamera teklonojisi mevcuttur;

1- ANALOG KAMERA SİSTEMLERİ


Analog kamera sistemleri piyasada en ucuz ve en kötü görüntüye sahip kamera sistemi olarak bilinirler. Görüntü çözünürlükleri genelde 400 TVL(TVLine) dan başlar 2000 TVL(TVLine) çözünürlüğe kadar çıkabilir. Buda ürünün görüntü kalitesini ortaya koyar. Şuanda birçok kamera üreticisi analog sistemleri üretmemektedir. Fakat ihraç fazlası olduğundan piyasada uygun fiyatlara satılmaktadır.


2- AHD KAMERA SİSTEMLERİ


AHD Yani Analog HD kamera sistemleri günümüz teklonojisi ile üretilen net HD görüntü üreten kamera teknolojisidir. Genel olarak 1 Mega Pixel ile başlayıp 4 Mega Pixel e kadar görüntü çözünürlükleri vardır. Piyasada net görüntü olarak 1.3 Mega Pixel(960p) AHD Kameralar yaygın olarak tercih edilmektedir.


3- IP KAMERA SİSTEMLERİ


IP Kameralar diğer kamera sistemlerine göre oldukça farklılık gösterir, analog ve ahd kamera sistemlerinde koaksiyel kablo kullanılırken IP kamera sistemlerinde ise network kabloları CAT5/6/7 kullanılır, sistemin kablolarında olduğu gibi sonlandırması da farklıdır, RJ45 Jak ve Power jaklar ile sonlandırılır, swich ile istenilen network e alınırlar. IP Sistemler kamera teknolojisinde gelinmiş son noktadır. Kablo metrajından tasarruf ve kameraların diğer interkom sistemleri ile uyumlu çalışması için büyük projelerde/işletmelerde tercih edilirler. IP Kameraların bir çoğunda mikrofon özelliğide mevcuttur, bir yandan görüntü bir yandan ses kaydı da tutarlar. 1 Mega Pixel den başlar 12 Mega Pixel e kadar farklı lens ve mercekleri bulunur.

 

Hedef Çözüm olarak Kütahya Güvenlik Kamera sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Kütahya Güvenlik Kamera sistemleri konusunda öncü firmalardanız. Kütahya Güvenlik Kamerası sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.
Hedef Çözüm olarak Kütahya Güvenlik Kamera sistemleri konusunda sizlere kaliteli hizmet vermekten mutluluk duyar. Kütahya Güvenlik Kamera sistemleri konusunda referanslarımız incelemek için sitemizin referanslar bölümüne göz atabilirsiniz.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.