Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Uşak Yangın İhbar Sistemi

Uşak Yangın İhbar Sistemleri

Bizce öncelikle can güvenliği sonra mal güvenliği için gerekli tedbirleri almak gerekir. İster evde, ister işyerinde yangın ihbar sistemlerini mutlaka bulundurmak en iyi fikir olmalıdır. Çünkü cana gelebilecek bir zararın asla telafisi olamaz. Oluşabilecek yangın durumlarında erken uyarı sistemi ile büyük yangınlar başlamadan söndürülebilir.

Firma olarak yangın ihbar sistemlerimizle her zaman sizlerin hizmetindeyiz. Özellikle kolay yangın çıkabilecek sanayi tesislerinde yangın ihbar sistemleri bulunmak zorunda olduğunu düşünüyoruz. Bazı dedektörlerden oluşan yangın sistemleri birkaç isteme bağlı olarak çalışmaktadır. Olası yangınlarda sistem devreye girere ve sesli uyarı sinyalleri yüksek bir şekilde çalar.  Yangın ihbar sistemleri sayesinde almanız gereken tüm önlemleri sağlayabilirsiniz. Örneğin; havalandırmayı açmak,  asansörü istediğiniz kata çağırmak ve devre dışı bırakmak,  yangın söndürmek için gereken tüm teçhizatı hazırlamak. İşte yangın ihbar sistemlerinin en büyük amacı budur.

 

Yangın ihbar sistemlerinin de bazı kategorileri vardır. 

Küçük hacimli olan konvansiyonel yangın ihbar sistemleri daha ekonomik olduklarından tercih edilmektedir.  Belirli noktasal bölümlerde etkili olan bu sistem fazla kullanılmaktadır.
Adresli yangın ihbar sistemleri sayesinde bölünmüş alanların çok olduğu yerlerde orta ve büyük ölçekli yerlerde kullanılmaktadır.  Bu sistemler doğrudan itfaiyeyle temas halinde değillerdir. Ancak bazı konuda hassas kontrollerle hizmet sağlayıcılar yangın ihbar etmede büyük görev üstlenmişlerdir. İtfaiye kuruluşuna direk olarak haber veren bazı ihbar sistemleri sayesinde birçok felaketin önüne geçilmektedir.

 

Hedef Çözüm Uşak'da kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Yangın İhbar Sistemleri , Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Hedef Çözüm olarak Uşak Yangın İhbar Sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Uşak Yangın İhbar Sistemleri konusunda öncü firmalardanız. Uşak Yangın İhbar Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.