Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Alaşehir Santral Çözümleri

Telefon, sizlerinde bildiği gibi yaygın kullanılan iletişim aracıdır. Özellikle gelişen teknoloji ile telefon sistemleri de bu teknolojiye ayak uydurmaya başlamıştır.  Her türlü ve tarzdaki işletmeler mutlaka telefon santrali sistemlerine ihtiyaç duyarlar.  Geniş kapasiteli telefon santral sistemleri ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek düzeydeyiz. Telefon santral sistemleri yazılım ve donanım tabanlı olarak ayrılmıştır. Herhangi bir işletmeye kurulacak telefon santrali sistemleri küçük ölçekli işletmeler, orta ölçekli işletmeler ve büyük ölçekli işletmelere göre farklılıklar gösterir.

 

Telefon santral sistemlerinde iç hat ve dış hat olarak ikiye ayrılır.  Şirket içi iletişimi kolaylıkla sağlayabilmek için kurulan sistem ve dış hat kapasitesi ile harici bağlantıların gerçekleştirilmesiyle kurulan dış hat sistemidir. İş yeri yetkilisiyseniz yapmanız gereken telefon santrali sistemi kurdurmadan önce bu iki ayrımı çok iyi yapmanız gerekir.  Daha sonradan herhangi bir sıkıntı ile karşılaşmamanız için önemli bir noktadır. Profesyonel ekibimiz bu konuda sizlere en büyük desteği sağlayacaktır.

 

Telefon santrali sistemlerini kurdururken eğer birden çok şubeniz veya mağazanız varsa ve bunlar farklı bölgelerdeyse bunun içinde lokasyon sistemimizi talep edebilirsiniz. Bunun için IP köprüsü aracılığı ile şubeleriniz ve mağazalarınız arasında ücretsiz görüşme sağlayan IP santral sistemlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca telefon santrali sistemlerinde görüntülü telefon imkânı da vardır. Şirkette bulunan sürekli hareket etmek zorunda olan çalışanlar için tasarlanan bu yöntemle şeffaf bir iletişim kurabilirsiniz.  Telefon santral sistemleri sayesinde ülkemizde birçok çalışan artık kişilerle ve kurumlarla daha rahat iletişime geçmektedir.

 

Hedef Çözüm Alaşehir’de kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Santral Çözümleri , Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Hedef Çözüm olarak Alaşehir Santral Çözümleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Alaşehir Santral Çözümleri konusunda öncü firmalardanız. Alaşehir Santral Çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.