Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Turgutlu Network Çözümleri

Turgutlu Network Çözümleri

Şirketlerin bilişim altyapısının gücü ve esnekliği, temeli pasif cihazlar olan kablo, kanal, kabinet ve soket gibi ürünlerden oluşan. Kablolama ve altyapı çözümlerinin sağlıklı çalışmasına bağlıdır. Kritik iş uygulamalarının sürekliliğinin sağlanması ve sistemlerin sağlıklı haberleşmesi açısından network alt yapısı çok önemlidir.

Diğer IT ürünleri ile altyapı ekipmanları kıyaslandığında, altyapı malzemeleri en uzun süre ile kullanılan ve kurulumu gerçekleştirildikten sonra değiştirilmesi oldukça masraflı ve zahmetli olan bir sistemdir. Mars bilgisayar bu sistemlerin kurulumu için doğru ve kaliteli malzeme tedarik etmek ve yüksek kalitede uygulanmasını sağlamaktadır. Gerekli çalışmalar olan test/etiketleme/dokümantasyon işlemleri yapılarak sorunsuz bir iletişim altyapısının oluşturulması sağlanmaktadır. Mars Bilgisayar güvenilir kaynak olarak, ürün temin ve kurulum hizmeti vermektedir.


Çeşitli ihtiyaçlara istinaden, standart kabinet özellikleri yetersiz kaldığı durumlarda, imalatta değişlikler yaptırma imkânımız mevcuttur. Alt yapı kablolarınızın farklı yerden geldiği ya da kablo sayısının fazla olduğu yerlerde kablo giriş yerini değiştirmek veya büyütmek gerektiğinde buna uygun değişiklikler yaptırılır.Özel talebe göre firma renkleri ya da bulunacağı yere göre kabinet in rengini değiştirme imkânı mevcuttur. Kullanılacak IT ekipmanlarına göre, fan sayısını, priz sayısını, raf modelini belirleyebilirsiniz.

 

Hedef Çözüm Turgutlu’da kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.


Hedef Çözüm olarak Turgutlu Network Çözümleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Turgutlu Network Çözümleri konusunda öncü firmalardanız. Turgutlu Network Çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.