Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Saruhanlı Network Çözümleri

Saruhanlı Network Çözümleri


Veri iletişimde kullanılan aktif ve pasif ağ donanımı elemanlarını güvenli bir şekilde barındırmak için bilgi işlem merkezlerine veya işletmenin değişik yerlerine konulan metal aksamlı, özel ölçülü dolaplardır. Veri iletişimi altyapısının en önemli elemanlarından olan kabinler kurulum aşamasında uzman kişiler tarafından düzenlenmelidir. Aksi takdirde işletmenin çalışmaya başlamasından kısa süre sonra karışık ve takip edilemez hale gelir. İşletmenin tüm veri alışverişini sağlayan aktif ve pasif elemanları barındıran kabinler için yapılması gerekenleri aşağıdaki şekilde sıralayabiliriz.
İşletmenin ihtiyacına göre uygun derinlikte (45mm ile 1100 mm arası), büyüklükte (7U ile 47Uarası) konulacağı yere göre (duvara monte veya yer tipi) ve özellikte kabin temin edilmelidir.


Kabinet içine aktif ve pasif elemanlar yerleştirildikten sonra en az yüzde 30 boşluk kalacak büyüklükte olması tercih edilmelidir.
Kabinet içine yardımcı elemanlar (sabit raf, hareketli raf, kablo düzenleyici, grup priz) yeterli sayıda konulmalıdır. İhtiyaç fazlası yer darlığına sebebiyet verecektir.
Kabinet içine konulacak aktif, pasif ve yardımcı elemanların tamamı kabineti kullanacak kişi tarafından düzenlenmeli sorumluluğu tek kişiye verilmelidir.


Kabinetin konulacağı yer proje aşamasında tespit edilmeli, maksimum alan sağlanmalıdır. Dar ve yüksek alanlara yerleştirilen kabinlere ulaşım zor olduğu için eklemeler (yeni hat çekimi) ve değişiklikler (aktif cihaz montajı) standart dışı uygulamalara sebep olur.
Gelişmekte olan veri iletişim teknolojileri ve sunucular için özel donanıma ve özelliklere sahip kabinler üretilmektedir. Derinliği ve genişliği farklı olan bu ürünler değişik amaçlar için kullanılmaktadır. Kabinetler hangi amaç ve ürünler için kullanılacaksa ona göre tercih edilmelidir.


Hedef Çözüm Saruhanlı’de kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.


Hedef Çözüm olarak Saruhanlı Network Çözümleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Saruhanlı Network Çözümleri konusunda öncü firmalardanız. Saruhanlı Network Çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.