Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Salihli Zayıf Akım Sistemleri

Salihli Zayıf Akım Sistemleri

Uzun yıllara dayanan saha uygulama tecrübemizle Hedef Çözüm siz değerli müşterilerimize ilk elden sunduğumuz geniş ürün yelpazemizle hizmet vermekteyiz. Zayıf Akım Departmanımız, uzman kadromuz ile en verimli çözümleri sizlere sunuyoruz. Kamera Sistemleri, Hırsız Alarm Sistemleri, Santral Sistemleri, Yangın Alarm Sistemleri, Ses Sistemleri, Uydu Sistemleri, Kartlı Geçiş Sistemleri, Deprem Algılama Sistemleri konularında üretim, montaj ve satış sonrası hizmetleriyle kişiye özel hizmet üretmektedir.

 

Zayıf akım sistemi olarak sözü edilen sistemler, yapıların içerisinde bilgi akışını ve iletişimi sağlayarak, kontrol ve güvenliğin düzenlenmesi ve yönetilmesi işlemini gerçekleştiren sistemlerdir. Herhangi bir yapı, zayıf akım sistemleri olmadan sadece betondan ya da ahşaptan ibarettir. Yapıya işlevselliğini kazandıran, güvenlik ve iletişimini sağlayan zayıf akım sistemleridir. Bu sebeple yaşam alanlarının olmazsa olmazıdır.

 

Hedef Çözüm Bilişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına verilen önem, yüksek eğitimli çalışanlar ve müşteriye ilişkilerinde gösterilen hassasiyet, geçen kısa süre içerisinde kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur. Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede, Ege bölgesi ve çevresindeki birçok noktaya ve Salihli ilçemize hızlı erişim sağlamaktadır.

Hedef Çözüm olarak Salihli Zayıf akım sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Salihli Zayıf akım sistemleri konusunda öncü firmalardanız. Salihli Zayıf akım sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.