Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Saruhanlı Zayıf Akım Sistemleri

Saruhanlı zayıf akım sistemleri

Kısaca bahsetmek gerekirse zayıf akım, elektrik tesisatlarında düşük gerileme sahip olan kaynaklara verilen isimdir. Bu tesisat içerisinde telefon, zil, anten ve yangın alarm sistemi bulunabilir. Zayıf akım kabloları genellikle bina içi uygulamalarında yer alır. Ev, ofis ya da diğer yaşam alanlarında bulunan tesisatlarda çoğunlukla trafo kullanılarak bir zayıf akım kaynağı elde edilir. Bu sistemlerin geriliminin düşük olması olası bir elektrik çarpma riskini de ortadan kaldırmaktadır. Sistemler genellikle 12V ile çalışsa da 15V ile çalışan zayıf akım sistemleri de bulunmaktadır.

 

Zayıf Akım Sistemleri

Zayıf akım sistemleri, düşük bir elektrik gerilimi taşıdıkları için insanlara zarar vermez ya da maddi hasara neden olmazlar. Düşük gerilim ile çalışan ve insan yaşamına bir tehlike oluşturmayan bu sistemler konutlarda, ofislerde, ticari ya da endüstriyel tesislerde sıklıkla tercih edilir. Bir yapı için tüm bilgi ve kontrol akışını sağlamaya yardımcı olan ve bütün iş süreçleri için temel oluşturan zayıf akım sistemleri; bilgisayar ağı, internet, bina kontrol, ses iletişimi ve güvenlik gibi pek çok sistemin işleyişini kontrol altında tutar. Tüm bunların yanı sıra günümüzde havalandırma, ısıtma, sıhhi tesisat ve kanalizasyon sistemleri gibi sistemlerde de işlevsellik gösterir.

 

Bir yapının olmazsa olmazı zayıf akım sistemleri kurulacak olan yapının gereksinimlerine göre belirlenir. Bu sebeple her sistemin de kendi içerisinde farklı özellikleri bulunur. Yapılacak işçilik ve kurulum aşaması da bu özelliklere göre şekil alır. Yetkili kurum ve kuruluşlar bir genelge ve şartname yayınlayarak gerekli kriterleri belirler. Kurulan sistemlerin sağlıklı bir şekilde çalışması ve uzun ömürlü olması için bakım ve onarımlarının düzenli bir şekilde yapılması gerekir.

 

Hedef Çözüm Bilişim Sistemleri Tic. Ltd. Şti. 2012 yılında kurulmuş olup, insan kaynaklarına verilen önem, yüksek eğitimli çalışanlar ve müşteriye ilişkilerinde gösterilen hassasiyet, geçen kısa süre içerisinde kurumsal bakım anlaşmalı müşteri portföyüyle, kendine pazar payı oluşturmuştur. Müşteri portföyünün geniş olması, sayesinde oluşturduğumuz bakım-destek gruplarını, önemli lojistik konumu olan müşterilerimizde hazır bulundurmakta, bu sayede, Ege bölgesi ve çevresindeki birçok noktaya ve Saruhanlı ilçemize hızlı erişim sağlamaktadır.

Hedef Çözüm olarak Saruhanlı Zayıf akım sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Saruhanlı Zayıf akım sistemleri konusunda öncü firmalardanız. Saruhanlı Zayıf akım sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.