Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Akhisar Network Çözümleri

Akhisar Network Çözümleri


Network altyapı hizmeti, internetin olduğu her yerde gerekli duyulabilecek bir hizmettir. Ağ alt yapısı (network alt yapısı), Bilginin üretildiği, depolandığı ve bilgiye erişimin sağlandığı Bilgisayar ve Bilgisayara bağlı cihazların haberleşmesini sağlayan bir sistemdir.

Günümüzde Firmalar için yaşamsal öneme sahip olan ve ses, görüntü, veri aktarımı doğru yapılandırılmış yerel ve geniş alan ağları ile mümkündür. Ağ (network) alt yapıları güvenlik, sağlık, iletişim sektörleriyle beraber aklınıza gelebilecek pek çok alanda kullanılmaktadır.

Ağlar işletme içi sistemlerle entegre veri iletişimi ile ortak bir omurgayı oluşturmaktadır “LAN”.ve yine İşletmeler, Uzak nokta  tedarikçileri ve diğer şubeleriyle ortak bir sistem içinde çalışmakta “WAN”, veri iletişimi çok yönlü sürdürülmektedir.

 Ağ “Network” sistemlerin kesintisiz, kayıpsız, sağlıklı ve de güvenli olarak çalışmalarını sürdürebilmeleri için gerekli olan, yapısal kablolamanın büyük bir titizlikle uygulanması gereklidir.

Bu gereksinimi sağlaması için de Uygun ağ ekipmanlarından oluşan ve profesyonel şekilde dizayn ve kurulumu sağlayacak konusunda uzman ekibin varlığı gereklidir. 

Ağ alt yapıları uzun ömürlü olmak zorundadır. Bu sebepten ötürü, sistemi kuran yetkililer, yapısal kablolama aşamasını büyük bir titizlikle yürütmek zorundadırlar.


Hedef Çözüm Akhisar’da  kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.


Hedef Çözüm olarak Akhisar Network Çözümleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Akhisar Network Çözümleri konusunda öncü firmalardanız. Akhisar Network Çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

 

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.