Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
İzmir Yangın İhbar Sistemleri

İzmir Yangın İhbar Sistemleri

Yangını oluşturan en önemli sebep insanların dikkatsizliğidir. Söndürülmeden ve dikkatsizce atılan bir kibrit çöpü, dikkatsiz bir şekilde yapılandırılan elektrik sistemleri, yemek yapıldıktan sonra dikkatsizlikten dolayı gazın açık unutulması gibi pek çok neden yangın oluşumunu tetiklemektedir. Potansiyel olarak bir yangını önlemenin en etkili yolunun dikkatli olmak olduğunu unutmayınız. Yangını önlemenin diğer bir etkili yolu ise tedbir almaktır. Yangın alarm sistemleri bu konuda en etkili tedbir olacaktır. Bu sistemler sayesinde gelecekte olabilecek tehlikelerden korunabiliriz.

 

Yangın Alarm Sisteminin Türkiye’deki Yeri

Günümüzde yangın alarm sistemlerinin Türkiye'de yaygınlaşması kanunlar sayesinde ve insanların yangın durumuna karşı olan duyarlılığı sayesinde geçmişe nazaran daha iyi bir seviyededir. Yangın alarm sistemleri, geçmişten günümüze yükselen bir grafik çizmektedir. Türkiye'de pek çok firma tarafından sistem ürünleri satılmaktadır.

 

Hedef Çözüm’ün Yangın İhbar Sistemlerindeki Yeri

 Deneyimli ekibimizin yangın alarm sistemlerine olan kusursuz yetkinliği ile bütün kamu kuruluşlarına hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimizin yangın alarm sistemleri teknolojisinde kusursuz çalışması, tecrübesi ve mükemmel hızı ile sizlere hizmet vermeye hazırız. Daha önce pek çok kurum ve kuruluşa yangın alarm, algılama ve ihbar sistemleri hakkında hizmet verdik. Temel prensibimiz müşterilerimizin memnuniyetidir. Sizlere 7 seneden beri hizmet vermekteyiz. Yaptığımız işlerde önemsediğimiz bir diğer husus ise iş güvenliğidir. İş güvenliğinden kesinlikle taviz vermemekteyiz.

 

Hedef Çözüm İzmir’de kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Yangın İhbar Sistemleri , Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Hedef Çözüm olarak İzmir Yangın İhbar Sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile İzmir Yangın İhbar Sistemleri konusunda öncü firmalardanız. İzmir Yangın İhbar Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.