Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Manisa Yangın İhbar Sistemleri

Manisa Yangın İhbar Sistemleri

Yangın anında ilk müdahalenin saniyeler içinde çok hızlı yapılması çok önemlidir. Kullanılan alan ve mekanlar içinde müdahale anında geç kalınması sonradan engellenmesi zor durumlar yaratır. Ortam sıcaklığı artar mahal içindeki camlar kapılar birer bombaya dönüşe bilir. Bu boyuttaki yangın sistemine müdahaleye çalışanları ve ortamda bulunanları ciddi tehlikeye atar. Bu korkulu anları yaşamamak için mahal içinde en kısa zamanda algılama sistemi var ise müdahale daha kolay olur kişi ve ortam daha az zarar görmüş olur. Yangın algılama sistemleri son zamanlarda giderek artmıştır. Artık bunun bir zorunluluk değil gereksinim olduğunu yaşadığımız ve duyduğumuz olaylarla farkına varmış durumdayız. Bu konuda Türkiye Yangından Korunma Yönetmeliğinin yayınlanması ile hem kamu hem de özel sektörde yangın alarm sistemlerinin uygulama alanları genişlemektedir. Yangın sistemlerinin doğru ve hızlı şekilde algılama yapabilmesi çok önemlidir. Bunlar için mecburiyetin değil gereksinim olduğunu idrak ederek kaliteli ürünlerin seçilmesi ve yaptırdığınız algılama sistemi sorunsuz bir şekilde çalışmasını sağlayacaktır.

 

Genel olarak iki ana başlıkta toplanabilir.

 

Analog algılama sistemi küçük işletme ve uygulama alanları için uygundur. Belli bölge ve kapasiteleri vardır. Aynı bölgeye birden fazla dedektör bağlana bilir. Her yangın algılama paneli için kullanılacak alana göre duman dedektörü ısı dedektörü ihbar butonu ve sireni seçilmelidir. Yangınlarda ilk saniyeler çok önemlidir. Yangın söndürmede geç kalınırsa ortam tavlanır, sıcaklık tahammül edilemez boyutlara gelir, camlar infilak ederek yangın nefes alır ve hızla artarak devam eder. Bu boyutlardaki yangını söndürmek imkansızlaşır ve hatta can kurtarma ve tahliye dahi mümkün olmayabilir. Bu nedenle eğer yangın ilk anlarda algılanır ise lokal imkanlarla ve basit çözümlerle kolayca söndürülebilir. İşte bu ilk saniyeleri yangın ihbar sistemleri kazandırır.

 

Hedef Çözüm Manisa’da kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Yangın İhbar Sistemleri , Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Hedef Çözüm olarak Manisa Yangın İhbar Sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Manisa Yangın İhbar Sistemleri konusunda öncü firmalardanız. Manisa Yangın İhbar Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.