Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Menemen Yangın İhbar Sistemleri

Menemen Yangın İhbar Sistemleri

Yangını başlamadan duman dedektörü, gaz dedektörü (karbonmonoksit dedektörü), ısı dedektörü, alev dedektörü, optik duman dedektörü gibi yangın dedektörleri vasıtasıyla tehlike ihbarını yangın paneline ulaştırır.Yangın paneli ihbarı değerlendirir ve yangın sireni vasıtasıyla yangın ikazı yapılır. Fabrika, iş merkezleri, hastaneler gibi kurumlarda yangın paneli bakımı yangın butonlarının ulaşılabilir yerde olması hayati önem taşır.Yangın algılama sistemleri konvansiyonel ve adresli yangın ihbar sistemi olarak ikiye ayrılır.

 

ANALOG ADRESLİ YANGIN ALGILAMA SİSTEMLERİ

Sistem alarm durumundayken panele giden değerleri kontrol eder ve yangını algılar dedektörler ısı ve duman gibi değerleri panele sürekli gönderir.Yangını tehlikesini sürekli kontrol eden bu sistemler en gelişmiş sistemlerdir.

 

KONVANSİYONEL YANGIN ALGILAMA  SİSTEMLERİ

Bölgesel sistem olarak da adlandırılan bu sistemde belirlenen bölgeye bağlanacak dedektörler tek bir çift kablo üzerinden alarm paneline bağlanır. Yangını  bölge olarak görür ve ihbar eder. O bölgeye ait herhangi bir dedektör yangını algılarsa o bölgeye uyarı ışığı yakar. Bu sisteme örnek verecek olursak : 30 dedektörün bağlı olduğu bir bölgedeki bir dedektör algılama yaptığında bölgeden uyarı gelecektir. (Ama uyarının hangi dedektörden geldiği bilinmeyecektir) Bu tip Yangın alarm panelleri küçük ve orta çaplı binalarda kullanılmalıdır.

 

Hedef Çözüm Menemen’da kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Yangın İhbar Sistemleri , Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Hedef Çözüm olarak Menemen Yangın İhbar Sistemleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Menemen Yangın İhbar Sistemleri konusunda öncü firmalardanız. Menemen Yangın İhbar Sistemleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.