Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Aliağa Santral Çözümleri

Aliağa Santral Çözümleri

Telefon Santralleri, Küçük ve büyük işletmeler için tasarlanmış, işletmenin ihtiyaçlarını karşılayabilecek, minimum maliyette maksumum hizmet sağlayan, şirket vizyonuna katma değer katan, farklı kapasitelerde ip ve analog telefon santralleridir.

Büyük ölçekli bir işletme için iletişim sistemi satın alma kararı oldukça stratejik bir karardır. En baştan bilinmesi gereken ise doğru ürünü tespit etmenin, satın almanın ve işletme yapısına göre uyarlamanın tecrübe gerektiren, zorlu ve uzun bir süreç olduğudur. Satın almayı planladığınız iletişim sisteminiz işletmenizin omurga ekipmanıdır, en basit tanımla gelen giden çağrı trafiğinizi gerçekleştirmenizi ve yönetebilmenizi sağlar. Satın alım öncesinde bilinmesi/ karar verilmesi gereken 4 temel konu bulunmaktadır;

 

Hedef Çözüm Aliağa’da kurumsal firmalara ve çeşitli kamu kurumlarının Santral Çözümleri , Network Altyapısının Tasarlanması ve Oluşturulması, Güvenlik Analizi, Güvenlik Cihazlarının Kurulumu, Uzak Lokasyonlar Arasında Network Bağlantılarının Kurulması, Yedekli Network Altyapılarının oluşturulması, Yapısal Kablolama gibi hizmetler vermektedir. Hedef Çözüm Türkiye’nin dört bir yanından gelen yardım çağrılarını, deneyimli kadrosu ile hızlı olarak karşılamaktadır. Müşterilerine telefonda, yerinde destek ve yüz yüze eğitim hizmetlerini kurmuş olduğu profesyonel çağrı merkezi vasıtası ile vermektedir.

Hedef Çözüm olarak Aliağa Santral Çözümleri konusunda yüzlerce başarılı projeyi bitirmenin getirdiği tecrübe ve özgüven ile Aliağa Santral Çözümleri konusunda öncü firmalardanız. Aliağa Santral Çözümleri ile ilgili ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki yazımızda bulabilir. Sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz. Sizlerin sorularını yanıtlamaktan memnuniyet duyarız.

 

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.