Karel Yetkili Servisi 0 (236) 234 62 62 0 (542) 203 36 37 ÜCRETSİZ KEŞİF
HİZMETLER HEMEN ARA
Soma Güvenlik Kameraları

 

Kamera sistemlerinde kurulumdan sonrada bakım anlaşması yaparak, Güvenlik kamera sistemlerinin düzenli olarak çalışır olup olmadığını takip ederek kurumların güvenlik işinden ziyade ana iş kollarına fokuslanmasını sağlıyoruz. Bu sayede kamera sistemi kayıtlarına ihtiyaç olunan bir durumda bozulmuş bir kayıt cihazları veya bulanık görüntü veren bir kamera sistemi ile karşı karşıya kalınmamasını sağlıyoruz.

Soma Güvenlik Kamera sistemleri ile Kurumsal ise birbirinden çok uzak şehirlerde şubesi bulunan işletmeler için ideal bir çözümdür. Bu sistem sayesinde çalışanlarınızın işe giriş çıkış saatlerini mobilden ve akıllı video analizleri ile de verimliliğini denetleme imkânı sahip olacaksınız. Soma Güvenlik Kamera sistemlerinin kurulmuş olduğu sistemi izlemek için size tek gereken şey ise sadece bir internet bağlantısıdır.

Soma güvenlik kamera sistemleri kurulumu yapılan kameraların görüntüleri, kuruldukları alandaki bir kayıt cihazına kayıt eder ve size internet üzerinden isterseniz merkezi bir sunucu veya bilgisayar üzerine de kayıt edebilirsiniz. Bu teknoloji ile olası bir hırsızlık veya yangın durumunda kayıtların kaybolmasının önüne geçmiş olursunuz.

Kurumda farklı yetkilerdeki kişiler, kendilerine özel kullanıcı adı ve şifreleri ile Güvenlik Kamera sistemine bağlanarak görüntüleri diledikleri zaman bilgisayarları ya da mobil cihazları aracılığıyla kolaylıkla izleyebilirler. Web sitesi üzerinde kaydedilen görüntüleri kayıt tarihine göre listeleyebilir veya kayıt saati ya da gününe göre arama yapılabilirler. Dahası dilerlerse kaydedilen bu görüntüleri video klipler halinde bilgisayarlarına ya da usb belleğe veya harici harddiskede kopyalayabilirler.

Soma Güvenlik Kamera  sisteminde kullanılan kameralar ile akıllı video analizleri (sanal sınır, yasak bölge, bölge giriş, bölge çıkış,kayıp nesne yabancı nesne,koşma analizi)hareketi algılayıp kayda başladığıa, kurum yetkililerine otomatik olarak gönderilen e-posta mesajlarıyla bilgi verilir. Kurumdaki yetkili dilerse sisteme bağlanarak görüntüleri canlı olarak da takip ve zoom yapabilirler; cep telefonu ya da bilgisayarı aracılığıyla bu görüntülere her yerden ulaşabilirler.

HEDEF ÇÖZÜM KURUMSAL İHTİYAÇLARINIZDA BİR TELEFON KADAR YAKININIZDA İletişim Bilgilerimiz
HEMEN ARA ÇÖZÜME ULAŞ
İletişim Bilgilerimiz
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 F:0 M:0 (542) 203 36 37
Utku Mahallesi 2102 Sokak. No:16/A Şehzadeler / Manisa T: 0 (236) 234 62 62 T:0 M:0 (542) 203 36 37
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.
Hedef Çözüm 2019 © Tüm Hakları Saklıdır.